Кошик
135 відгуків
м.Київ, БЦ "Світлицький", 4 поверх, оф.61, Київ, Україна
+380 (66) 143-52-60
Майстерня коробок Meriam Pack

Про нас

Привіт:) Мене звуть Вікторія Вербич і я засновниця майстерні коробок Meriam Pack. Я захоплююся різним рукоділлям ще з дитинства і завжди хотіла з хобі зробити справжній бізнес, створювати щось корисне і красиве.

Відкривши у 2010 році відділ із упаковки подарунків у торговому центрі, я зіткнулася з проблемою, що не могла ніде купити гарні подарункові коробки для мого відділу та вирішила зробити їх сама. Пізніше до мене звернулася знайома із проханням зробити коробочки і для неї, а потім і один із клієнтів захотів купити мій товар оптом. Так я зрозуміла, куди направити свою творчу енергію:).

Коли я досліджувала цю нішу – то зрозуміла, що на той час купити маленький тираж або навіть кілька коробок потрібного тобі розміру з твоїм логотипом – було просто неможливо. На ринку були лише великі виробники, які працювали лише з великими замовленнями та тиражами. І я зрозуміла, що можу бути корисною тим, хто шукає якісні подарункові коробки не великими тиражами і таким чином допомагати таким же як я - підприємцям-початківцям або майстриням.

Було нелегко вийти відразу на таку якість, як у великих компаній, але поступово ми вдосконалювали технологію, відточували майстерність і наші коробочки почали замовляти все частіше. Це дозволило мені починаючи з моєї кухні створити повноцінну професійну майстерню, де ми зараз виробляємо нашу продукцію.

Кожна наша коробка робиться вручну з любов'ю та ювелірною акуратністю. Ми даємо гарантію на кожну нашу коробку, тому ви можете бути спокійні за ваші інвестиції, т.к. жодна із коробок не буде списана в брак.

А ще ми постійно вчимося та ростемо, розробляємо нові форми коробок, тестуємо різні матеріали, шукаємо оригінальні ідеї. У нас ви можете замовити брендовану упаковку від 10 штук, з професійним друком золотом або фольгою від 30 штук.

Наша місія – допомагати розвиватися та виділятися серед конкурентів малому та середньому бізнесу, розвивати ваш бренд, виготовляти для вас нереальні коробочки, оптимізувати витрати на упаковку та мати надійного партнера у цій сфері.

Будемо раді співпраці:)

Інформація про компанію

Назва:
Майстерня коробок "Meriam Pack"
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги
Бренди:
Meriam Pack

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2010

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
До 100 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
Київ, вул. Світлицького 35, оф.61, 4 поверх
Контроль якості:
Внутрішній

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner