Кошик
134 відгуків
м.Київ, БЦ "Світлицький", 4 поверх, оф.61, Київ, Україна
+380 (66) 143-52-60
Майстерня коробок Meriam Pack

Осінні малюнки

Осіння пора красива не тільки буйством фарб але і красивими подарунковими пакунками з осінніми принтами, які ми спеціально розробили для цієї пори.

В нашій колекції більше 20 різних принтів. Написи на коробках з принтами є на двох мовах - російською та українською При замовленні ви можете написати свої пожеланияпо приводу мови тексту.

Зробіть ці коробки ще більше особливими - замовте друк вашого логотипу поруч з принтом. Наш дизайнер зробить макет вам на затвердження. Це не вимагає додаткової оплати:) Мінімальне замовлення на коробки з логотипом - від 10 шт.

В нашей мастерской вы можете приобрести подарочные коробки как по отдельности так и в наборах. Набор подарочных коробок у нас выглядит очень стильно и он отлично украсит вашу витрину или полки магазина, покажет покупателям ваш хороший вкус:)

На всю нашу продукцию мы даем вам гарантию качества, наши коллекции всегда есть в наличии и вы можете рассчитывать на постоянство нашего ассортимента. 

У нас есть специальное ценовое предложение для оптовых клиентов - для этого достаточно связаться с нами и мы предоставим вам всю необходимую информацию и прайсы.

Ми завжди відкриті до доброзичливого співробітництва:)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner